Zápas s Dubnicou

01.10.2011 12:27

V sobotu 17. septembra zahájili Liďáci v hale SOUCH Slovnaft nový ročník florbalovej extraligy súbojom s Dubnicou. Stretnutie sa začalo šancami na oboch stranách. Skóre sa prvýkrát menilo v 8. minúte, kedy sa peknou strelou prezentoval náš Martin Krivoš. Hostia však ešte do konca prvej tretiny otočili vývoj zápasu. V 18. minúte tesne po uplynutí trestu Andreja Vasilenka vyrovnal Meliš a zakrátko nato pri treste za zlé striedanie využil ponúknutú presilovku Kaňovský. V úvode druhej tretiny sa opäť presadil dubnický kapitán Kaňovský a na začiatku poslednej dvadsaťminútovky zvýšili hostia už na 4:1 zásluhou Dubovického. Snaha zvrátiť nepriaznivý stav priniesla ovocie už onedlho. V 47 minúte znížil Jožko Holíček na 2:4 a v 50. minúte potrestal faul na Vasilenka z trestného strieľania Krivoš – 3:4. Na striedačke určite zaznelo, že dôležité je nedostať ďalší gól. Nanešťastie hneď po následnom buly sme inkasovali z hokejky Cíbika, ktorý potom pridal v 52. minúte ešte jeden gól, ktorým uzavrel účet zápasu. Na rozdiel od minulej sezóny, kedy sme v súbojoch s Dubničanmi vybojovali dve víťazstvá, sme tentokrát neboli úspešní.