Trenčín zaslúžene vyhral nad Lidom

03.10.2010 14:45

V zápase štvrtého kola Mex extraligy hostil ŠK 1.FBC Trenčín bratislavský tím ŠK Lido Prírodovedec. Zápas bol v plnej réžii Trenčína a Lido sa skoro stále len bránilo. Úvodnú tretinu vyhral Trenčín 2:0, ale mohlo to byť aj oveľa viac. Lido sa za 20.minút dostalo snáď len do jednej šance. V druhej tretine sa Lidu podarilo znížiť na 4:1, ale následne Lido dostalo nešťastný vlastný gól, a zápas bol definitívne rozhodnutý v prospech Trenčína. V 47.minúte po góle na 8:2  sa brankár Lida Gabriel Mészáros nechal vystriedať Martinom Kubovičom. Počas celého zápasu bol Trenčín oveľa pohyblivejší a kombinačnejší. Lido sa bohužial dostalo do zápasu až v tretej tretine, keď bol stav 9:3 a dokázali aspoň znnížiť vysokú prehru. Hráči Trenčína potom ubrali na nasadení a zápas už len dohrávali. Na konci zápasu svietilo na tabuli skóre 9:6.

Gabriel Mészáros, ŠK Lido Prírodovedec:"Na zápas som sa celkom tešil, bolo to zaujímavé zahrať si proti svojim. Ja poznám dobre ich, oni zase mňa. Počas zápasu padli aj nejaké hecovačky, ale v konečnom dôsledku to bol zápas ako každý iný."