Tesná prehra ŠK Lido B proti Juniorom Snipers

Snipers Bratislava Juniori vs. ŠK Lido "B" - 7:5 (4:2,1:1,2:2)

Vylúčenia: 3:1
Kanadské body: Günther 2+0, Braun 0+2, Mlynarčík 1+0, Stanko 1+0, Vydra 1+0

Priebeh zápasu:

V sobotu 20. novembra sa odohral v Stupave druhý zápas, v ktorom sa predstavili hráči nášho rezervného tímu. Lido nastúpilo na hraciu plochu pre rôzne osobné dôvody viacerých hráčov v oklieštenej zostave. Úvod dokonale zaskočil hráčov Lida pre vysokú aktivitu a napádanie zo strany súpera a už v 6. minúte prehrávali 0:3. Hra však postupom času začala byť vyrovnaná a Lidu sa podarilo znížiť na 3:1. O desať sekúnd na to však Lido obdržalo ďalší gól na 4:1. Na konci prvej tretiny odohralo Lido úspešnú presilovú hru, v ktorej znížilo na 4:2. Druhá tretina sa začala úplne odlišne ako tá prvá. Obidva tímy hrali oveľa pozornejšie a taktickejšie, čoho dôsledkom je aj vyrovnané skóre 1:1. Obidvaja brankári podali veľmi dobré výkony a svoje tímy podržali. Hráči Snipers si ale udržali dvojgólový náskok z prvej tretiny. V tretej tretine hráči Lida zabrali a chceli vyrovnať. Lidu sa nakoniec individuálnymi akciami podarilo znížiť a následne vyrovnať na 5:5. Avšak 50 sekúnd pred koncom hráči Snipers strhli víťazstvo na svoju stranu a dodatočne ešte pridali gól do prázdnej bránky. Je veľká škoda, že sa hráčom nepodarilo udržať vyrovnaný stav, pretože minimálne bod by si za výkon v poslednej tretine zaslužili.