Karyon mladších žiakov s výhrou 4:3

20.01.2013 13:28

Na zápas proti Malackám dorazilo Lido v rekordnom počte 5+1. Po úvodnom hvizde sme aj napriek nášmu počtu začali z ostra a po nahrávke Sama Karabu sa presadil Peťo Šimon. O pár minút neskôr však Malacky vyrovnali na 1:1. Ku koncu prvej tretiny sa zranil Viktor Preiner a zvyšok tretiny sme museli odohrať v oslabení (4+1). Cez prestávku sa dohodli rozhodcovia a kapitáni oboch tímov, že druhá tretina sa bude hrať v rovnovážnom stave 4+1 na oboch stranách.

Morálne nás veľmi počas 2. tretiny potešil a posilnil fanklub z tímu Seahorses. Za podporu veľmi pekne ďakujeme. Možno aj vďaka fanklubu sa dokázal strelou od "modrej" čiary presadiť znovu Šimon a zvýšil na 2:1. Čoskoro ale vyrovnali na 2:2 a mohlo sa ísť odznova.

V tretej tretine už nastúpil aj zakrvavený, ale za o to viac odhodlaný Viktor Preiner, aby pomohol spoluhráčom pri hre 5 na 5. Po nahrávke Šimona dokázal Samo Karaba opäť dostať náš tím do vedenia a zvýšiť na 3:2. Ako inak, o pár minút vyrovnali na 3:3 .

V tretej tretine si Malacky vytvorili mnoho šancí na gól, ale vždy lopta skončila v rukách sústredeného Jukla. Na začiatku 14. minúty dokázal po individuálnej akcií završiť svoj hetrik kapitán Peter Šimon, aj keď ani sám neviem ako zvýšil na 4:3  . Ku koncu zápasu sme sa snažili udržať stav už nezmenený a hlavne sme bránili. V posledných sekundách hry unikol obrane súpera Samo Karaba a dostal sa do obrovskej šance, bohužial nepremenil ju na gól. Chalani hrali výborne a bez brankára Peťa Jukla by to skončilo oveľa horšie. Fakt robil niekedy až nadprirodzené zákroky .

Autor: Peter Šimon (editácia - Pavol Veninger)