Extraligová sezóna sa pre nás skončila

20.03.2011 10:50

Včera sa v odvetnom dueli play off Mex stretli aj ŠK Lido Prírodovedec a ATU Košice. ATU cestovalo po dvoch domácich výhrach do Bratislavy, kde chcelo definitívne spečatiť svoj postup. Liďáci sa ale bez boja nikdy nevzdávajú, a tak chceli sériu na domácej pôde ešte zdrematizovať. Od úvodu zápasu bol zápas veľmi vyrovnaný, a stav po prvej tretine bol 4:4. V druhej tretine pridali hostia dva góly, zatiaľ čo domáci stačili skôrovať len raz. V tretej tretine už dominovali Košice, keď pridali do bránky Lida ešte 3 góly. Po výhre 9:5 tak ATU spečatilo svoj postup, a stalo sa druhým semifinalistom. Liďáci tak v play off skončili pred bránami semifinále, a extraligová sezóna sa im tak definitívne skončila.

ŠK Lido Prírodovedec - ATU Košice 5:9

Stav série: 0:3

Roman Günther, ŠK Lido Prírodovedec

"Zápas bol od začiatku veľmi vyrovnaný. ATU dokázalo vždy na náš gól odpovedať taktiež gólom, čo v prvej tretine prinieslo pomerne veľa gólov. V druhej tretine sa strelecké hody skončili a začalo sa hrať viac zo zabezpečenej obrany. Škoda, že sme dostali minútu pred koncom tretiny gól, a tak sme išli do šatne s jednogólovým mankom. Tretia tretina bola z našej strany bojovná no góly dával súper, a tak sme v poslednej tretine opäť inkasovali zbytočne veľa gólov. Chalanom ale ďakujem za podanie kvalitného výkonu či už v zápasoch play off alebo sezóny. ATU vyhralo zaslúžene a prajem im veľa šťastia do ďalších bojov."